YÖNETİM KURULUMUZ

Irem Çilingir
Yönetim Kurulu Başkanı

Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. Kendi alanımda uzmanlaşmak ve mezun olduktan sonra sektöre yetkin bir şekilde adım atmak istiyorum. Kendi alanım dışında ek olarak kitap okumaktan; felsefe, psikoloji, sosyoloji ile ilgilenmekten, yeni yerler keşfetmekten ve yeni kültürler ile tanışmaktan büyük zevk alıyorum.

Tuğba Dazkır
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Kişisel gelişim, girişimcilik ve yaratıcılığa çok önem veriyorum. Instagram'da oldukça büyük kitleye sahip sayfalarım var, bu nedenle okul dışında Sosyal Medya Uzmanlığı yapıyorum. Aynı zamanda bir takım projelerimi gerçekleştirmek için çalışıyorum

Rıfat Koçak
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Rıfat Koçak olarak her geçen gün benliğimi daha da geliştirmeye, ancak bencil olmamaya, takım ruhuyla başarıya ulaşmaya çalışıyorum.
Arduino vb. gömülü sistemler ile ilgileniyor, hali hazırda giyilebilir teknoloji alanında bir projede görev alıyorum.

Eren Çaylak
Denetleme Kurulu Başkanı

Bilişim Sistemleri Mühendisliği 4.Sınıf öğrencisiyim. .Net teknolojilerinde zevk alarak çalışıyorum. Yazılım dışında arabalar ayrı ilgi alanım. Güncel teknolojiyi takip etmek vazgeçilmezim.

Anıl Berk Altuner
Denetleme Kurulu Üyesi

Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. Bölümle alakalı Yapay Zeka ve Büyük Veri üzerinde kariyer hedeflerim bulunmakta. Ayrıca İktisat, Toplum Psikolojisi, Genetik ve İnsan Biyolojisi alanları ile ilgileniyorum.

Cüneyt Yazıcı
Denetleme Kurulu Üyesi

Kocaeli üniversitesi Bilişim Sistemleri mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim.Bilişim sektöründe Siber güvenlik ve nesnelerin interneti gibi alanlara ilgi duyuyorum.Kendimi geliştirmek ve sosyalleşmek için kulüp faaliyetlerine katılıyorum.Bilişim sektörü dışında müzik ve sporla yakından ilgileniyorum.

Sercan Oruç
Yönetim Kurulu Üyesi

Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Yapay zeka ve gömülü sistemlere meraklıyım çalışmalarımı bu yönde ilerletmek istiyorum, ayrıca özgür yazılımı destekliyorum.Beşiktaşlıyım ve fikstüre endeksli bir hayatım var.

Umut Erol
Mali İşler Sorumlusu

Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim.
Kendimi sadece IT alanında değil diğer sosyal alanlarda ve kişisel olarakta geliştirmeyi seviyorum. Kendi bölümümde ise veri güvenliği hakkında sektörde yer edinmek istiyorum. Hobilerim ise yeni insanlarla tanışıp farklı kültürler öğrenmek ve basketbol oynamak.

Berre Sarıaltun
Sekreter

Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.
Bilişim alanında kendimi geliştirmek ve kariyerime sağlam temeller oluşturabilmek adına sıkça kurslara,workshoplara ve seminerlere katılıyorum.
Takım çalışmalarında kendimi uyumlu ve gayretli olarak nitelendirebilirim.

Sevda Nur Karaca
İnsan Kaynakları Sorumlusu

Bilişim Sistemleri Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Kendi alanımda yetkin olmak için kendimi geliştirmeme yardımcı olacak fırsatları takip etmeyi seviyorum. Ekip çalışmalarına uyumlu ve yatkın olduğuma inanıyorum. Kendi alanım dışında amatör olarak fotoğraf çekiyor ve keman çalıyorum. Yeni yerler keşfedip fotoğraflamaktan çok büyük zevk alıyorum.

Sena Ravalı
Kulüp Tasarımcısı

İktisat bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Yeniliklerin ve gelişimin olduğu yerlerde bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Sosyoloji'ye çok meraklıyım ve bu alanda uzmanlaşmak istiyorum.