YÖNETİM KURULUMUZ

Tugba Dazkır
Yönetim Kurulu Başkanı

Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Kişisel gelişim, girişimcilik ve yaratıcılığa çok önem veriyorum. Instagram'da oldukça büyük kitleye sahip sayfalarım var, bu nedenle okul dışında Sosyal Medya Uzmanlığı yapıyorum. Aynı zamanda bir takım projelerimi gerçekleştirmek için çalışıyorum

Cüneyt Yazıcı
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Kocaeli üniversitesi Bilişim Sistemleri mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim.Bilişim sektöründe Siber güvenlik ve nesnelerin interneti gibi alanlara ilgi duyuyorum.Kendimi geliştirmek ve sosyalleşmek için kulüp faaliyetlerine katılıyorum.Bilişim sektörü dışında müzik ve sporla yakından ilgileniyorum.

Sercan Oruç
Mali İşler Sorumlusu

Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Yapay zeka ve gömülü sistemlere meraklıyım çalışmalarımı bu yönde ilerletmek istiyorum, ayrıca özgür yazılımı destekliyorum.Beşiktaşlıyım ve fikstüre endeksli bir hayatım var.

Umut Erol
Asil Üye

Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim.
Kendimi sadece IT alanında değil diğer sosyal alanlarda ve kişisel olarakta geliştirmeyi seviyorum. Kendi bölümümde ise veri güvenliği hakkında sektörde yer edinmek istiyorum. Hobilerim ise yeni insanlarla tanışıp farklı kültürler öğrenmek ve basketbol oynamak.

Sena Ravalı
Kulüp Tasarımcısı

İktisat bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Yeniliklerin ve gelişimin olduğu yerlerde bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Sosyoloji'ye çok meraklıyım ve bu alanda uzmanlaşmak istiyorum.