NE DEDİLER?

"Kendini geliştirmeyi, çevresindekilere yararlı olmayı amaçlayan insanların bulunduğu ortamda, öğrenme kavramını tam anlamıyla yerine getiren ve eğlenerek öğrenen bir topluluk içerisinde bulunmak müthiş bir duygu :)"

Alperen Uzun

Alperen Uzun

Üye

"BİTEK, hayalini hedefe dönüştürenlerin yeterince azimle başarıyı yakaladığını, aynı samimiyet ve arzuda insanların olduğu bir ortamın engel tanımadığını öğretti bana. Böyle bir oluşumda 5 ay geçirmek beni 5 adım ileri taşıdı. Sevgilerimle..."

Ammar Abdurrahman Eşit

Ammar Abdurrahman Eşit

Eski Yönetim Kurulu Üyesi

"Kuruluşunda ve yönetiminde bulunmaktan mutluluk duyduğum gerçek bir ekip ruhuyla oluşan ve üzerine koyarak devam eden BİTEK'in dünyadaki teknoloji trendlerini ve teknolojinin her alanında kendisini evrensel tutan felsefesiyle zamanla daha güzel işler yapacağına inancım her zaman tamdır. Sadece Bilişim Sistemleri veya Bilgisayar Mühendisliği bölümünden değil üniversitemizin teknolojiye meraklı her bireyinin BİTEK'e katılmasını öneririm :)"

Eren Papakçı

Eren Papakçı

Eski Yönetim Kurulu Üyesi

"Kanımca BİTEK, Kocaeli Üniversitesi’nin en aktif ve yararlı kulüpleri arasında açık ara önde. Kulübün çeşitli zamanlarda düzenlediği organizasyonlar bir Kimya öğrencisi olarak bende bile heyecan uyandırmaktadır. Kulübün vizyonu, misyonu ve gerçekleştirdiği organizasyonlar her insana mutlaka bir şeyler katacaktır diye düşünüyorum."

Serhat Gümüştekin

Serhat Gümüştekin

Üye

"Bilişim Sistemleri Mühendisliği okuyan biri olarak bölümümüzün kulübü olan BİTEK sadece sosyal bir topluluk olarak olarak değil ayrıca etkinlik olarak da çok aktif bir topluluk. Yaptığı etkinlikler ile alanımızda yetkin ve popüler insanlarla da tanışma olanağı sağlamış, ilk yılımızda bile bölümümüze olan sevgi ve tutkumuzu arttırmıştır. Türkiye'de okuyan yabancı bir öğrenci olarak, etkinlik ve faaliyetlerinin sadece kendilerine yönelik değil global olarak bizlere de hitap ettiğini öngörmekteyim."

Fati Gurqiti

Fati Gurqiti

Üye

"Merhabalar! BİTEK bünyesinde iOS mobil programlama eğitimleri vermekteyim. Ben de sizler gibi sıradan bir öğrenciyim, kendi bildiklerinizi bizimle paylaşmak isterseniz bildiklerinizi karşınızdakilere aktarmaya çalışırken anlattığınız konuyu çok daha iyi anlamaya başladığınızı fark edeceksiniz. BİTEK'in bana en büyük faydasının bu olduğunu söyleyebilirim. Bununla beraber aynı alana ilgi duyduğum insanlarla beraber olmak, sosyalleşmek ve farklı fikirleri edinmek gibi daha bir sürü katkısı sayamayacağım kadar çoktur. Özetle üniversiteden mezun olurken diğer rakiplerinizden BİTEK farkınız olacak ve bu da sizleri öne çıkaracaktır ;)"

Muhammed Karakul

Muhammed Karakul

Üye