YÖNETİM KURULUMUZ

Tugba Dazkır
Yönetim Kurulu Başkanı

Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Kişisel gelişim, girişimcilik ve yaratıcılığa önem veriyorum. Instagram'da büyük kitleye sahip sayfalarım var bu nedenle dijital dünyayı yakından takip ediyorum. Aynı zamanda bir takım projelerimi gerçekleştirmek için çalışıyorum.

Cüneyt Yazıcı
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Kocaeli üniversitesi Bilişim Sistemleri mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim.Bilişim sektöründe Siber güvenlik ve nesnelerin interneti gibi alanlara ilgi duyuyorum.Kendimi geliştirmek ve sosyalleşmek için kulüp faaliyetlerine katılıyorum.Bilişim sektörü dışında müzik ve sporla yakından ilgileniyorum.

Sercan Oruç
Mali İşler Sorumlusu

Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Yapay zeka ve gömülü sistemlere meraklıyım çalışmalarımı bu yönde ilerletmek istiyorum, ayrıca özgür yazılımı destekliyorum.Beşiktaşlıyım ve fikstüre endeksli bir hayatım var.

Umut Erol
Asil Üye

Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim.
Kendimi sadece IT alanında değil diğer sosyal alanlarda ve kişisel olarakta geliştirmeyi seviyorum. Kendi bölümümde ise veri güvenliği hakkında sektörde yer edinmek istiyorum. Hobilerim ise yeni insanlarla tanışıp farklı kültürler öğrenmek ve basketbol oynamak.

Ceren Acur
Yazman
Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim.Siber Güvenlik ve Yapay zeka alanlarına ilgi duyuyorum ve kendimi geliştiriyorum.İnsanlarla iletişim kurmayı ve etkileşim halinde olmayı seviyorum.Bunların dışında Astronomi,insan psikolojisi,müzik ve doğayla ilgileniyorum.
Burak Pişkin
Denetleme Kurulu Başkanı
Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. IOT ve Siber güvenlikle gibi alanlara ilgi duyuyorum. Hayatımın diğer kısmında spor yapmayı ve arkadaşlarımla muhabbet etmeyi seviyorum.
Uraz Alkış
Denetleme Kurulu Üyesi
Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim.Bilişim sektöründe veri madenciliği,Görsel-Mobil programcılığa ilgi duyuyorum. Alanım dışında insanın kendini gerçekleştirmesi için hobilerle yaşamını desteklemesi gerektiğini düşünüyorum. Bunun için düzenli spor yapıyor, gitar çalıyor, müzikle yakından ilgileniyorum.
Bülent Ay
Denetleme Kurulu Üyesi
Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Teknolojiye fazlasıyla meraklı bir yapım var. Yapay zeka ve derin öğrenme alanlarına ilgi duyuyorum ve bu alanlara yoğunlaşmış durumdayım. Film tutkunu ve müziksiz yapamayanlardanım.
İlayda Daştan
Sosyal Organizasyon Sorumlusu
Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim.Mobil programlama ve yapay zeka alanlarına ilgi duyuyorum ve bu alanlarda kendimi geliştirmek istiyorum.Masa tenisi oyuncusuyum.Spor yapmayı ve boş zamanlarımda film izlemeyi seviyorum.
Demirhan Kaya
Sosyal Medya Sorumlusu
Kocaeli üniversitesi Bilişim Sistemleri mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim.Yapay zeka,robotik teknolojisi ve nesnelerin interneti gibi alanlara ilgi duyuyor, bu alanlarda kendimi geliştiriyorum. Hobi olarak fotoğrafçılık ve müzikle ilgileniyorum
Sena Nur Ataş
Sosyal Sorumluluk Projeleri Sorumlusu
Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 1. Sınıf öğrencisiyim. Siber güvenlik ve nesnelerin İnterneti alanlarında kendimi geliştirmek istiyorum. Alanım dışında fizik alanındaki konulara da meraklıyımdır, özellikle astrofizik konusuna özel bir ilgim vardır . Birçok sanatsal faaliyetle uğraşmayı severim. (resim çizmek,fotoğraf çekmek, müzik aleti çalmak, edebi eserlerle uğraşmak). Var olan her şeyin saygıyı hak ettiği, gerek doğa gerek hayvan gerek insan olsun hak edenin her zaman hak ettiğini alması gerektiği düşüncesindeyim.
Damla Kaya
Sosyal Organizasyon Sorumlusu
Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Mobil uygulama programlamaya ilgi duyuyorum ve bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum. Bunun dışında edebiyatla yakından ilgileniyorum. Sanatsal ve kültürel aktivitelerde bulunmaktan keyif alıyorum.
Fatma Koç
İnsan Kaynakları Sorumlusu
Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 1. Sınıf öğrencisiyim. Makine öğrenmesi ve nesnelerin interneti alanlarına ilgi duyuyorum. Aynı zamanda felsefe alanına ilgi duyuyorum. Müzik dinlemeyi,doğa gezilerini ve sokak hayranlarına yardım etmeyi seviyorum.