YÖNETİM KURULUMUZ

Ilayda DASTAN
Yönetim Kurulu Başkanı

Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.Yapay zeka,robotik ve siber güvenliğe ilgi duyuyorum.Aynı zamanda product management ve digital marketing üzerine çalışıyorum.Mshowto ekibinde yönetim kurulu üyesi olup Mshowto ve üniversite entegrasyonunu sağlıyorum ve bilişim üzerine makaleler yazıyorum.Boş zamanlarımda spor yapmayı ve film izlemeyi tercih ediyorum.

Demirhan KAYA
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Kocaeli üniversitesi Bilişim Sistemleri mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim.Yapay zeka,robotik teknolojisi ve nesnelerin interneti gibi alanlara ilgi duyuyor, bu alanlarda kendimi geliştiriyorum. Hobi olarak fotoğrafçılık ve müzikle ilgileniyorum.

Berna SIMSEK
Mali İşler Sorumlusu

Kocaeli Üniversitesi BilişiM Sistemleri Mühendisliği, 2.sınıf öğrencisiyim. Bilişim sektöründe Siber Güvenlik ve Mobil Programlama alanlarına ilgi duyuyorum. Teknolojik makaleler okumayı ve kulüp etkinliklerinde yer almayı seviyorum. Sosyal hayatımda görsel sanatlarla ilgileniyorum.

Ahmet BAH
Asil Üye

Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. 2012 yılından beri WEB ile ilgileniyorum. 2018 yılında oyun geliştiriciliği ile ilgilenmeye başladım ve "indie oyunlar" tasarlıyorum. Karesi Yazılım adında bir yazılım şirketi kuruyorum. İşlerden artan zamanlarımda animasyon, kitap, spor gibi etkinliklerle kafa dağıtıyorum.

Ceren ACUR
Yazman
Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.Siber Güvenlik ve Yapay zeka alanlarına ilgi duyuyorum ve kendimi geliştiriyorum.İnsanlarla iletişim kurmayı ve etkileşim halinde olmayı seviyorum.Bunların dışında Astronomi,insan psikolojisi,müzik ve doğayla ilgileniyorum.
Zeynel UGURLU
Denetleme Kurulu Başkanı
Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Kendimi geliştirmeyi ve liderlik etmeyi severim. Arkadaşlarımla zaman geçirmeyi sever her türlü yeniliğe açığımdır. Gelecekte network ve security alanında çalışmak istiyorum.
Yiğit AĞALAR
Denetleme Kurulu Üyesi
Kocaeli Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği - 1. sınıf öğrencisiyim. Kendimi bildim bileli öğrenmek ve araştırmak için can atıyorum. Yapay zeka, insan ilişkileri, psikoloji, yabancı diller ve sporla ilgileniyorum.
Gökhan DOĞAN
Denetleme Kurulu Üyesi
Merhaba ben Kocaeli üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Robotik teknolojisi ve siber güvenlik gibi alanlara ilgi duyuyor, bu alanlarda kendimi geliştiriyorum. Teşekkür ederim.
Fatma KOÇ
Yönetim Kurulu Üyesi
Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Makine öğrenmesi ve nesnelerin interneti alanlarına ilgi duyuyorum. Aynı zamanda felsefe alanına ilgi duyuyorum. Müzik dinlemeyi,doğa gezilerini ve sokak hayranlarına yardım etmeyi seviyorum.
Merve DOĞAN
Yönetim Kurulu Üyesi
Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 1. Sınıf öğrencisiyim.Yazılıma ilgi duyuyorum.Kendimi farklı konularda ilerletmeyi seviyorum.Sosyal hayatımda sporla ilgileniyorum.
Mehmet Emre POLAT
Denetleme Kurulu Üyesi
Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliğinde 1. Sınıftayım. Bilişim Sektörünün içinde olmak küçüklüğümden beri hayalim. Bu sektörde özellikle Yapay zeka alanına ilgi duyuyorum onun dışında Nesnelerin İnterneti ve Veri Güvenliği konularına da ilgi duyuyorum. Kitap okumayı, Müzik dinlemeyi ve arada kendimce bir şeyler karalamayı seviyorum.