Mehmet Emre Polat
Yönetim Kurulu Başkanı

Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği öğrencisidir. Kocaeli Üniversitesi Bilişim Teknolojileri Kulübünde Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. Bilişim Teknolojileri Kulübüyle birlikte kendisini hem sosyal anlamda hem de takım çalışması anlamında geliştirmiştir. Teknolojiyi seven ve Teknolojik gelişmeleri sıkı bir şekilde takip eden birisidir. MSHOWTO Bilişim Topluluğunda Yazarlık yapmaktadır. Kendisinin Yapay Zeka ve Veri Bilimi konularına ilgisi vardır ve bu konularda kendisini yetiştirmektedir.

InstagramLinkedInMail
Kaan Kasap
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Kaan Kasap, Üniversiteyi Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliğinde bölümünde 2. Sınıf öğrencisidir. Üniversite kulübü olan BİTEK'de başkan yardımcısı olarak görev almakta. İlgi alanları Cloud, Machine Learning, web ve Siber güvenlik.

InstagramLinkedIn
Ahmet BAH
Asil Üye

Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. 2012 yılından beri WEB ile ilgileniyorum. 2018 yılında oyun geliştiriciliği ile ilgilenmeye başladım ve "indie oyunlar" tasarlıyorum. Karesi Yazılım adında bir yazılım şirketi kuruyorum. İşlerden artan zamanlarımda animasyon, kitap, spor gibi etkinliklerle kafa dağıtıyorum.

InstagramLinkedIn
Merve DOĞAN
Yönetim Kurulu Üyesi
Kocaeli üniversitesi bilişim sistemleri mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.Segmentify da yarı zamanlı product Student management olarak çalıştım.Kendimi geliştirmek adına farklı dallar ile ve hobilerle ilgileniyorum. Bilişim Teknolojileri Kulübü Yönetim Kurulundayım
LinkedInInstagram
Zeynel UGURLU
Denetleme Kurulu Başkanı
Kocaeli Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği öğrencisidir. B2B Teknoloji şirketinde Satış ve Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında görev alarak hem sosyal çevresini hem de liderlik becerilerini geliştirmiştir. Meraklı ve araştırmacı kişilik özellikleriyle kendini bir adım ileri götürmeyi hedeflemektedir. Teknik ve sosyal alanda beraber çalışmalar yapmaktadır. Satış, Teknik Satış, Pazarlama, Dijital Dönüşüm alanlarında çalışmalar yapmakta ve kendini yetiştirmektedir. Teknik tarafta da Azure Teknolojileri, Sanallaştırma ve Bulut Bilişim alanlarına ilgisi vardır.
Gökhan DOĞAN
Denetleme Kurulu Üyesi
1990 doğumluyum. Kara Harp Okulu mezunuyum. Halihazırda Kocaeli Üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim. Ayrıca okulumuzun bünyesinde bulunan Bilişim Teknolojileri Kulubü yönetim kurulu üyesiyim. Çeşitli alanlarda kendimi geliştiriyorum. Ancak "Network" ve "Siber Güvenlik" alanlarında yoğunlaşmaktayım.
InstagramLinkedIn